אודותינו

מי עומד מאחורי Get Fuel?

גט פיול מבית קבוצת יעקובסון עוסקת בשיווק ואספקת דלקים ושמנים לכל סוגי הרכבים, במחירים אטרקטיביים ללא פערי תיווך, ישירות עד לרכבכם

אייפון ובקבוק דלק

אודותינו

גט פיול הוא מוצר ייחודי וחדשני, המספק מענה לקצב החיים בעידן הנוכחי ומתאים את עצמו לפיתוחים הטכנולוגיים שהפכו חלק מהחיים של כולנו. גט פיול מצליחה לספק שירותי תדלוק פרטיים ועסקיים בבית הלקוח, בעסק או בשטח – ובמחירים נמוכים מתחנות דלק רגילות. המיזם ישנה את הדרך שבה צורכים דלק בישראל ויאפשר נוחות חסרת תקדים, בלי לצאת מהבית.

בטיחות ואיכות
במחירים מוזלים

המיכליות שלנו מאושרות על ידי מכון התקנים הישראלי והן מורשות להוביל ולחלק דלקים על פי קריטריונים של משרד האנרגיה. הנהגים והמתדלקים שלנו הוסמכו במיוחד עבור השירות החדשני, ואנו מבטיחים שירות מצוין עם דגש על בטיחות מקסימלית והקפדה על לוחות הזמנים.

מובילים
מהפכה צרכנית

גט פיול רוכשת מלאי דלקים בבתי הזיקוק ועובדת בשיטת השיווק הישיר, המאפשרת לנו חיסכון בעלויות, המתגלגל לחיסכון של הלקוח. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להוריד את האפליקציה, להזמין את השירות למקום בו אתם נמצאים ולהשאיר עבורנו את פיית התדלוק פתוחה.


גט פיול הוקמה על ידי שלמה יעקובסון, העוסק באספקת דלקים לתחומי התעשייה, החקלאות, התחבורה ועבור תחנות דלק וצרכנים עסקיים ופרטיים כאחד. במהלך שנות עבודתנו בתחום, הצלחנו להוזיל את עלויות הדלק עבור הצרכנים באמצעות אספקה ישירה מבתי הזיקוק ופיתוח של יכולות לוגיסטיות המשנעות את הדלקים בכל רחבי הארץ. בין לקוחותינו ניתן למנות תחנות דלק, ציי רכבים, חברות לסלילת כבישים, קבלנים וחברות ציבוריות.

בפעם הבאה שתצטרכו למלא דלק
הוא יגיע ישירות אליכם!